Megbízónk sikeres külföldi gyártó cég. A budapesti termelő vállalatukhoz keresünk tapasztalt

BESZERZÉSI és LOGISZTIKAI VEZETŐT

(termelés/Dél-Pest)

Főbb feladatok, munkák:

    Feladata a termelés számára alapanyagok, segéd- és üzemi anyagok, szolgáltatások beszerzése határidőre, az előírt minőségben és költségkeretben. Felelős a mindennapi logisztikai folyamatok biztosításáért, ellenőrzéséért, az anyagok beérkeztetésétől a termékek kiszállításáig, valamint a szakterületéhez tartozó vállalati- és osztályszintű célok eléréséért.

    A területéhez tartozik:
  • alkatrészek és szolgáltatások beszerzése,
  • a külső logisztika és a raktár koordinálása 4 raktár-logisztikussal,
  • az import és az export megszervezése a megfelelő logisztikai szolgáltatókkal,
  • a beszerzési folyamat adminisztratív feladatainak ellátása,
  • a szerződések teljesítésének felügyelete,
  • új szállítók pontos kiválasztása és értékelése,
  • a beszállítói kapcsolatok fejlesztése ápolása, valamint
  • a belső és külső folyamatok állandó optimalizálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ideális műszaki hátterű pályázónk kereskedelmi végzettséget, gyártó cégnél a beszerzés (súlypont) és a logisztika területén többéves gyakorlatot, ERP (előnyösen SAP R3) ismeretet szerzett, németül vagy esetleg angolul szóban és írásban is jó szinten kommunikáló, önálló, team képes, nagy végrehajtó erejű szakember.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, kétnyelvű fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a feladatokra és a feltételekre reagáló szakmai levéllel a 28564. pályázati számra hivatkozva a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.