A Reckitt más: az elég jó itt nem elég.

A Reckitt a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában.

Küldetésünk: Védeni, éltetni, gyógyítani, töretlen kitartással - egy tisztább, egészségesebb világért.

Küzdelmünk: Elérni azt, hogy a magas minőségű higiéniai, wellness termékekhez és tápszerekhez való hozzáférés jog legyen,

nem pedig kiváltság.

Ezzel a gondolkodásmóddal teremtettük meg a 19 ikonikus márkánkat világszerte, köztük olyan ismert nevek, mint a Nurofen,  Strepsils, Dettol, Finish, Vanish. Globális fogyasztóorientált látásmódunk a sikerünk mozgatórugója.

A londoni tőzsdén is jegyzett vállalatunk folyamatosan fejlődik és törekszik túlteljesíteni a célkitűzéseit.

Szeretne a leggyorsabban fejlődő egészségmegőrző és higiéniaszer gyártó vállalat tagjává válni?

Jelentkezzen tatabányai egységünkbe, mely 1996 óta működik, 1300 főt foglalkoztat. Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Beszerzési koordinátor

Feladatok:

  • Indirekt beszerzési stratégia megtervezése és bevezetése
  • Indirekt beszerzési projektek teljeskörű menedzselése, beleértve a tendereztetést, ártárgyalásokat, szerződéskötéseket
  • Beszállítók keresése, kiválasztása, értékelése, fejlesztése; kapcsolattartás
  • Megrendelések készítése, beérkező számlák egyeztetése
  • Indirekt kiadások kockázatainak és megtakarítási lehetőségeinek azonosítása
  • P2P folyamatok karbantartása és fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség / legalább folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Erős MS Office tudás
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • Rugalmasság, terhelhetőség és alkalmazkodó képesség
  • Anyanyelvi magyar és tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér + nettó 25.000 Ft cafeteria / hó, éves bónusz, bejárás támogatás
  • Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség
  • Kedvezményes sportolási, fürdő- és színházjegyvásárlási lehetőség
  • Kedvezményes Reckitt részvényvásárlási lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség egy terjeszkedő, nemzetközi FMCG vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Fatelepi utca 15.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen a "Jelentkezem" gombon keresztül.

Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.

2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.