PannonDiák Iskolaszövetkezet

Beszerzési koordinátor gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi beszerzési tranzakciók kezelése és végrehajtása igénylések, beszerzési rendelések, változtatások kezelésével
  • Megrendelések és beszállítói hitelesítés
  • SLA keretrendszerben meghatározott SLA-célok teljesítése.
  • Az ISO követelményeknek megfelelő naprakész eljárások és kézikönyvek karbantartása
  • Azonnali kérdés felvetése, ha bármilyen probléma merül fel a szállító azon képességével kapcsolatban, hogy megfeleljen a cégnek
  • HSSE szabványok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali aktív/passzív(25 éves korig) hallgatói jogviszony
  • Dolgozási hajlandóság délutáni / esti műszakban
  • Excel felhasználó szintű ismerete
  • Hatékony és proaktív munkavégzés, priorizálás mentén
  • Önállóság/csapatjátékosság, rugalmasság
  • Angol B2-es nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

Munkavégzés helyszíne: Szeged
Órabér : br.1370 Ft/ óra

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

6726 Szeged

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)