Te hiányzol a csapatunkból!
Az Apis Logistic Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. magyarországi papír-, írószer-, és irodaszer piac egyik meghatározó szereplője.
Bővülő csapatunkba keresünk

Beszerzési kategória menedzsert

Feladatok

  • a hozzád tartozó termékkategóriák nemzetközi szintű beszerzése
  • beszállítói kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • szerződés-menedzsment
  • döntés-előkészítés a stratégiai beszerzés részére
  • együttműködés a marketing osztállyal, értékesítéssel

Mit várunk el

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magas szintű MS Office felhasználói készségek
  • időhatékonyság és priorizálási készségek

Előny

  • vegyi áru, munkaruházat, irodabútor területeken szerzett beszerzői tapasztalat, piac- és termékismeret

Amit kínálunk:

  • modern felfogásban működő, magyar tulajdonban lévő vállalat csoport
  • versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.