Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. Az NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg:

Beszerzési jogász munkatárs

kollégát keres.

Feladatok:

  • A Kamara beszerzési és közbeszerzési folyamatainak jogi támogatása.
  • A kamarai beszerzésekhez kapcsolódó szerződéstervezetek, szerződésmódosítások, partneri megállapodások előkészítése, jogi véleményezése.
  • Közbeszerzési eljárások lebonyolítása, koordinálása, KEF lehívások elkészítése.
  • Kapcsolattartás külső közbeszerzési tanácsadóval.
  • Folyamatos jogi tanácsadás a beszerzési folyamatok kapcsán.
  • Jogszabályváltozások figyelése, jelentése. A változások hatásainak felmérése, állásfoglalások elkészítése.

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú jogi végzettség.
  • Hasonló területen szerzett, legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat.
  • Kiváló problémamegoldó-készség, csapatszellem, precizitás.
  • Proaktív szemlélet.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.
  • Változatos és összetett munkakör.
  • Erős csapatszellem: ahol jó hangulatban, mindenki az erősségeivel, tudásával és tapasztalatával hozzájárul a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez.

    Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.10.20
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Beszerzési jogász munkatárs”.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszerzési jogász munkatárs
  • Hirdető cég: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: A Kamara beszerzési és közbeszerzési folyamatainak jogi támogatása. A kamarai beszerzésekhez kapcsolódó szerződéstervezetek, szerződésmódosítások, partneri megállapodások előkészítése, jogi véleményezése. Közbeszerzési eljárások lebonyolítása, koordinálása, KEF lehívások elkészítése. Kapcsolattartás külső közbeszerzési tanácsadóval. Folyamatos jogi tanácsadás a beszerzési folyamatok kapcsán. Jogszabályváltozások figyelése, jelentése. A változások hatásainak felmérése, állásfoglalások elkészítése.
  • Elvárások: Releváns felsőfokú jogi végzettség. Hasonló területen szerzett, legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat. Kiváló problémamegoldó-készség, csapatszellem, precizitás. Proaktív szemlélet. Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-04