Beszerzési gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 590 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Veresegyház

A Genpact vállalkozó szellemmel, több mint 80.000 nagyszerű munkatárssal és megfelelő szakértelemmel működik együtt a világ legnagyobb márkáival. Most szeretnék felkérni azokat a diákokat, akik nyitottak az újra és nem félnek a kockázattól, hogy tartsanak velük!

Főbb feladatok, munkák

  • A beszerzési folyamatok támogatása
  • Problémák megoldása, célkitűzések végrehajtása
  • Rövid és hosszú távú üzleti célok támogatása
  • PO számok kezelése
  • Dokumentációgyűjtéshez szükséges tevékenységek kezelése
  • Egyéb dokumentálási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Outlook, Excel, Power Point)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Munkaidő
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1590 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas, órarendhez igazodó időbeosztás
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Céges buszjárat Veresegyházra
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Veresegyház