Az autógyártás úttörőit keressük
Turbófeltöltő és a duplakuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az öszkerékmeghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 30.000 alkalmazottal, 8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó PDS divízió Frissdiplomás Programjának keretein belül, az alábbi pozícióba keresünk leendő munkatársat:

Beszerzési gyakornok

Feladatok:

  • Kapcsolattartás külső, belső partnerekkel (beszállítók, kapcsolódó szakterületek)
  • Részvétel egyéb területet illető projektekben, feladatokban
  • Beszerzési szerződésekkel, megrendelésekkel kapcsolatos operatív ügyintézés
  • Beszállítói tanúsítványok lejáratának ellenőrzése és bekérése
  • Alapanyag cikkszámok felvitele es karbantartása SAP-ban
  • Alapanyag árváltozások követése es jelentése
  • Beszerzési osztályt támogató riportok kezelése
  • Beszerzési osztály teljesítményének elemzése és összegzése

Elvárások:

  • Befejezett, műszaki irányú vagy gazdasági felsőoktatási tanulmányok
  • Lehetőleg teljes munkaidős jelenlét
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Tanulásra és az újra való nyitottság
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Előny:

  • Termelő környezetben végzett szakmai gyakorlat vagy diákmunka

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • béren kívüli juttatások

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Holczhacker Vivien – HR Generalista
BorgWarner Hungary Kft.
2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.