Megbízónk, külföldi, családi tulajdonú gyártó csoport rendkívül sikeres, hatmilliárdos forgalmú magyar leányvállalata, amely kis szériás, prémium termékeket gyárt olyan gépekhez, ahol rendkívül magas a megbízhatósági követelmény. A gyártmányok minősége az ügyfelek első számú szempontja. A folyamatos növekedés támogatására keresünk részére

BESZERZÉSI ÉS LOGISZTIKAI VEZETŐT

Budapest XX. kerület

Feladatai:

  • beszállítók kiválasztása, minősítése, éves tárgyalások, értékelések (ROHS, vállaltcsoporti sztenderd szerint is),
  • operatív beszerzés vezetése, határidők, mennyiségek koordinációja a gyártással,
  • előrejelzések készítése a legnagyobb beszállítók számára,
  • optimális raktárkészlet fenntartása, minimum szintek meghatározása és rendszeres felülvizsgálata, forgási sebesség vizsgálat,
  • beszállítói adatbázis karbantartása az MFG Pro rendszerben,
  • beérkező árukönyvelés, beszállítói számlák ellenőrzése,
  • havi zárások,
  • éves leltár,
  • késztermék kiszállítások felügyelete: csomagolás, számlázás, vám ügyintézés, EKÁER, fuvarszervezés,
  • kapcsolattartás a szállító cégekkel, különösen DHL, TNT, Gondrand,
  • belföldi, export, importszállítások,
  • költségoptimalizálás,
  • kapcsolattartás az anyacég logisztikai, beszerzési területével,
  • raktár felügyelet a raktárvezetőn keresztül, a termelés határidőre történő kiszolgálása,
  • árak és az alapanyag specifikációk karbantartása, egyeztetve a svájci termékfejlesztési területtel,
  • vezetői döntéstámogatás adatokkal,
  • költségcsökkentés,
  • folyamatfejlesztés.

Ideális pályázónk logisztikai, közgazdasági, vagy mérnöki felsőfokú diplomával és 5+ év logisztikai és beszerzésvezetői gyakorlattal rendelkezik. Pontos, nyitott, tervezési képességgel megáldott, rugalmas gondolkodású szakember. Jó angoltudás feltétel, francia kifejezett előny

Kölcsönös megfelelés esetén stabil, jó hangulatú csapat,

a feladattal arányos juttatások várják.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XX. kerület

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48874. pályázati számra hivatkozva várjuk.