Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata Beszerzési csapata bővítése céljából munkatársat keres

Beszerzési csoportvezető

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • új gyártók, forgalmazók, termékek felkutatása,
  • ártárgyalások folytatása,
  • tendereztetés, szerződéskötés,
  • áruminőségi kritériumok, kiszereléssel és csomagolással kapcsolatos belső utasítások figyelemmel követése és betartatása a beszállítókkal,
  • az aktuálisan szükséges árukészlet biztosítása, folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • a hozzá tartozó beszerzési csapat munkájának koordinálása, ellenőrzése (2-3fő)

Az Ön profilja:

  • fagyasztott/friss élelmiszer termékkörben szerzett tapasztalat, szaktudás
  • beszerzői vagy értékesítői munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • FMCG szektorban szerzett több éves szakmai tapasztalat és kapcsolatrendszer
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • vezetői attitűd
  • kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • dinamikus, önálló munkavégzés
  • erős értékesítési és értékteremtési beállítottság
  • eredményorientáltság
  • rendszerszemlélet
  • csapatszellem
  • magasfokú stressztűrő képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • budapesti (környéki) lakhely
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • szárnyas és/vagy hal termékkörben szerzett tapasztalat, szaktudás
  • orosz, német vagy spanyol nyelv ismerete
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • húsipar ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • változatos munkakör egy dinamikusan fejlődő, innovatív, piacvezető vállalatnál
  • fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését önéletrajz kíséretében küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.