Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,
csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte több, mint 1.000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.
4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek,
melyeket 5 kontinens 50 országába exportálunk.
Csapatunkba jelenleg

Beszerzési csoportvezető

pozícióba keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársat.

Feladatok:

  • A 4 gyártóüzem alap- és csomagolóanyag beszerzési feladatainak koordinálása, bonyolítása, készletgazdálkodás felügyelete. Döntés előkészítés az üzemigazgatók ill. ügyvezetés részére
  • A feladatok helyi (üzemi) megvalósításának támogatása és ellenőrzése
  • Központi beszerzők (alapanyag és csomagolóanyag) munkájának koordinálása
  • Operatív beszerzési feladatok ellátása
  • Csomagolóanyag beszerzési terület teljes körű kategória menedzsmentje
  • Meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása, aktív kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Ár és egyéb tárgyalások lebonyolítása
  • Tendereztetés és kapcsolódó tevékenységek teljes körű lebonyolítása (előkészítés, új beszerzési források felkutatása, üzemi próbák megszervezése, kiválasztás és szerződéskötés)
  • Csomagolás fejlesztési projektek támogatása, szoros együttműködés az érintett társosztályokkal (termelés, minőségügy)
  • Beszerzés fejlesztési és költségmegtakarítási projektek kezdeményezése, lebonyolítása, folyamatos költségcsökkentési lehetőségek vizsgálata
  • Készletgazdálkodás felügyelete (heti fogyások nyomon követése, a minimális készletszint és forgási sebességek figyelemmel kísérése), javaslattétel az optimalizációra
  • A piac folyamatos figyelése, piaci trendek, árváltozások, események követése, illetve értékelése. Folyamatos piaci információnyújtás az ügyvezetés részére
  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs munkák felügyelete (SAP rendszerben), riportok, elemzések készítése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan közgazdasági, élelmiszeripari, logisztikai, vagy csomagolás technológiai)
  • Legalább 5 év gyártóvállalatnál beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat (elsősorban élelmiszeriparban), iparághoz kapcsolódó alap- és csomagolóanyag ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (egyéb idegennyelvek ismerete előny)
  • Magas szintű MS Office és SAP rendszerismeret
  • Kiváló érdekérvényesítési, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Döntési képesség, határozott, magabiztos fellépés
  • Felelősség- és költségtudatos szemlélet, megbízhatóság
  • Proaktív hozzáállás, nyitott, lendületes, innovatív személyiség
  • Komplex gondolkodás, eredményorientáltság
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások, értékteremtő feladatok egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bónusz, céges autó, cafeteria, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal)
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben találkoznak az elképzeléseink, jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajz beküldésével és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!