Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Beszerzési Asszisztens

BUDAPEST

A Te feladataid:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Rendelések elkészítése és feladása
  • Beszerzések koordinálása és érkeztetése
  • Beszerzési Manager munkájának adminisztratív támogatása
  • Beszállítói bizonylatok adminisztrálása
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • Angol nyelv középszintű ismerete írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (haladó Excel tudás)

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, elkötelezett csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1139 Frangepán u. 55-57

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba.