A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba

Beszerzési asszisztenst

Feladatok, amelyek várnak rád

  • Beszerzési csoport mindennapi munkájának támogatása
  • Áru- és partner törzsadatok rögzítése, karbantartása a számítógépes rendszerben
  • Árak karbantartása és változások rögzítése
  • Akciós szórólapok ellenőrzése
  • Szállítói tárgyalások előkészítése, statisztikák készítése és kiértékelése

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Középfokú végzettséget (érettségi)
  • Társalgás szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet (Ms Office)
  • Jó kommunikációs és szervezőkészséget
  • Jó csapatszellemet

Előnykényt értékeljük:

  • Asszisztensi tapasztalatot
  • Logisztikai tapasztalatot
  • Zöldség területen jártasságot
  • EKÁER használatban való jártasságot

Amit kínálunk számodra

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet
  • Modern munkaeszközöket

    Munkavégzés helye: SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Bicske

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.