Beszerzési asszisztens

Műszaki osztály

Főbb feladatok, munkák:

  • OBI termékválasztékával kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Kapcsolattartás a termékválasztékhoz kapcsolódó szállító partnerekkel
  • A Kategória menedzserek és Termékmenedzserek munkájának segítése, elemzések előkészítése
  • A szortimenttel kapcsolatos áruházi kommunikáció összeállításának támogatása
  • Az országos promóciós és aktivitási folyamatok támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás mind a magyar, mind a nemzetközi OBI hálózatban dolgozó munkatársakkal, partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • proaktív, önálló, megbízható és pontos vagy
  • jó vagy az Excelben
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jól kommunikálsz angolul (írásban és szóban egyaránt)
  • Analitikus gondolkodás jellemez
  • (SAP, vagy más vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú lehetőség egy piacvezető európai vállalatnál
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • remek, összetartó csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed, magyar és nyelven.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.