Beszerzési Asszisztens

Cégünk, az NP Hungária Kft. közel 20 éve foglalkozik magas minőségű műanyag alkatrészek gyártásával, több mint 400 főnek adva hosszú távú, biztos megélhetést Kunszentmártonban és környékén. Anyacégünk a francia Clayens NP Group európai szinten is jelentős szereplő a polimerek, kompozitok és precíziós fém alkatrészek feldolgozásában több területen is, igy a repüléstechnika, autóipar, elektronika, építőipar, háztartási cikkek, sport és szabadidős termékek piacán egyaránt.

Ezt kínáljuk:

  • Fiatalos, jó hangulatú vállalat és beszerzési csapat
  • Modern környezet, kiváló munkakörülmények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Fő feladatok:

  • Árajánlatok kérése, kiértékelése, beszállítói megrendelések nyomonkövetése, rendszerbe való rögzítése
  • Alvállalkozók követése, megrendelések kiadása
  • Általános beszerzési megrendelések elküldése, ellenőrzése, bevételezése a felelős vezető jóváhagyása után.
  • Import fuvarok szervezése, követése
  • Beszerzéshez kapcsolódó további adminisztratív feladatok elvégzése

Ezt várjuk el:

  • Minimum középfokú végzettség; szakirányú (logisztika, beszerzés) végzettség és/vagy logisztika/beszerzés területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
  • Adminisztrációs készség
  • MS Office programok (Excel, Word) magabiztos ismerete
  • Proaktivitás, felelősségteljesség, önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton

Amennyiben lehetőségünk felkeltette érdeklődését, juttassa el önéletrajzát és motivációs levelét Keresztesi Máté HR Vezetőhöz a "Jelentkezem" gombra kattintva.