A MediaMarkt Magyarország cégcsoport Magyarország piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca. Folyamatosan keressük a sikerorientált, megbízható munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Ha beszerzési területen képzeled el a jövődet, Magadra ismersz a leírás alapján, és szívesen dolgoznál velünk a cégcsoport központjában, akkor jelentkezz

Beszerzési asszisztens

munkakörünkbe.

Feladatok

  • beszerzést támogató feladatok ellátása, szállítói riportálás, rendelések készítése
  • beszállítói árak adminisztrálása, rendszerek paraméterezése, adatainak naprakészen tartása
  • szortiment kezelése, az új cikkek előkészítése a webshopba való feltöltéshez
  • ügyfélszolgálattól érkezett vásárlói kérdések megválaszolása
  • szerződések nyilvántartásának vezetése, archiválása
  • kimutatások készítése
  • szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése
  • aktív együttműködés a vállalat egységeivel, társosztályokkal, áruházi adminisztrációs munkatársakkal
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel)
  • Gyors tanulási képesség
  • Lelkes, agilis személyiség
  • Problémamegoldó készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, kitartás, rugalmasság, nyitottság

Előny

  • magas szintű Excel tudás
  • webáruházi értékesítésben szerzett munkatapasztalat
  • érdeklődés műszaki cikkek iránt - IT termékek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, a pályázati anyagodhoz csatold a bruttó bérigényedet is. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.