A Krupp és Társa Kft. 100%-ban magyar tulajdonú cég. 1990 óta van jelen a kiskereskedelem piacán.
Közel 800 fő munkatársunkkal azon fáradozunk, hogy 19 áruházunkban és 4 bisztrónkban prémium minőségben, széles választékkal szolgáljuk ki vásárlóinkat.

Jelentkezzen Hozzánk munkatársnak!

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat budaörsi központi irodánkba:

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

Főbb feladatok:

  • Helyi árak – és akciók beállítása
  • beszerzés-áruforgalom adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása
  • jelentések adatainak előkészítése
  • beszállítói pénzügyek, tartozások, forgalmak figyelemmel kísérése
  • szerződések, dokumentációk előkészítése, reklamációk adminisztrálása.
  • kapcsolattartás a szállítókkal, boltokkal és a belső munkatársakkal
  • Egyéb általános adminisztratív és irodai tevékenységek

Amit elvárunk:

  • Reggel 7 órai kezdés, egy hónapban egy szombat is munkanap
  • Középfokú végzettség
  • Középszintű számítógép-felhasználói ismeret, megbízható excel tábla kezelés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Önálló ugyanakkor csapatban történő munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Előnyt jelent idegen nyelv tudása (angol, német)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafetéria
  • Könnyen megközelíthető munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével fizetési igény megadásával várjuk, tárgy mezőbe kérjük feltüntetni: „beszerzési asszisztens”

Érdeklődni hétfőtől péntekig 9:00 – 15:00 óra között a 30/683-5244-es telefonszámon lehet.