BikeFun kft.

Magyar tulajdonú kerékpáripari nagykereskedelmi cég beszerzési asszisztens pozícióba munkatársat keres.

Ha szeretne egy folyamatosan fejlődő, családias cég csapatába tartozni és a kihívásoktól sem hátrál meg, szereti az összetett folyamatokat, ugyanakkor kellő alázattal áll a munkához, akkor nálunk a helye!

Beszerzési asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • Rendelések feldolgozása-, nyomon követése
    • Kapcsolattartás a vámirodával és a szállítmányozó cégekkel (szóban és e-mailen)
    • EKAER rendszer használata, CMR dokumentumok kiállítása
    • Adminisztráció (munkaügyi), könyvelési anyagok előkészítése
    • Egyéb adminisztrációs, illetve eseti feladatok
    • Esetenként monoton munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség (érettségi)
    • Kommunikációs szintű, alapfokú angol nyelvtudás szóban, és írásban
    • MS Office (elsődlegesen Excel) felhasználói szintű ismerete
    • Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség
    • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Szakirányú (logisztikai) végzettség
    • Román nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
    • Szabad hétvégék/napi 8 órás munkavégzés
    • Családias hangulat
    • Felelősségteljes, komplex munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Asztalosipar utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát és jelölje meg fizetési igényét!