Neves japán megbízónk újonnan épülő vegyipari termelő üzemébe keresünk

Beszerzési adminisztrátor

kollégát

Feladatok:

  • Beszerzési terv készítése a termelésvezetővel együttműködve
  • Megrendelések rögzítése és nyomonkövetése a számítógépes rendszerben
  • A termelésvezető által jóváhagyott megrendelőlapok továbbítása a beszállítók felé
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás a felmerülő problémák elhárítása érdekében
  • Szállítási dokumentumok ellenőrzése, szállítmányozó partnerekkel való kapcsolattartás
  • Árukészlet nyilvántartása, készlethiány jelzése
  • Dokumentumok kezelése (megrendelések, visszaigazolások, számlák)
  • Fő alapanyagok nyilvántartása Excelben, illetve ezek folyamatos frissítése
  • Részvétel az éves pénzügyi és ISO auditokon, ehhez a szükséges dokumentumok előkészítése
  • A napi termeléshez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • Egyéb társosztályok adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns tapasztalat adminisztratív területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:

  • Középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy neves japán hátterű nagyvállalatnál
  • Versenyképes alapbér és juttatások
  • Lehetőség elsőként csatlakozni egy új vállalathoz
  • Karrier lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr