A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Beszerzési adminisztrátor

Főbb feladatok:

  • rendelési igények feldolgozása és ellenőrzése meghatározott szabályok és előírások szerint
  • megrendelések létrehozása
  • beszállítói rendelési visszaigazolások feldolgozása
  • beszállító hibájából történő számla és árubeérkezés eltérés feldolgozása
  • beszállító felé intézett reklamációs folyamatok támogatása
  • SAP adatok karbantartása
  • HelpDesk szolgáltatások nyújtása belső vevőknek
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a belső területekkel
  • kimutatások és riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki végzettség előnyt jelent)
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • kiváló kapcsolatteremtési készség
  • igényes, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • MS Office programok magabiztos használata
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • hasonló munkakörben, multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal már ma a holnap világát alakítjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen