Az Armin Trade Kft. és cégcsoportja több mint tízéves szakmai tapasztalattal rendelkezik a kereskedelem terén. Professzionális disztribútorként számos márka magyarországi és európai értékesítését végezzük. Ebbe a kiváló szaktudással rendelkező csapatba keressük új

beszerzési adminisztrátor

munkatársunkat.

Feladatok:

  • Beszerzések kezelése, nyomon követése és leadása a belföldi és külföldi beszállító partnerek felé
  • Beszerzett termékek készletének folyamatos nyomon követése, meghatározott szinten tartása
  • A beérkezett áru készletre vétele, az áruátvételhez szükséges dokumentumok ellenőrzése, a beérkezett áru rendszerben történő rögzítése
  • A beérkezett termékekhez kapcsolódó releváns információk rendszerben történő rögzítése
  • Kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Szállítmányok szervezésében és követésében való aktív részvétel
  • Az import áru beérkezéséhez szükséges dokumentumok ellenőrzése
  • Vámkezelési folyamatban való közreműködés
  • EKAER rendszer használata
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolatfelvétel új beszállítókkal

Az ideális jelölt:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban)
  • MS Office programcsomag készségszintű ismeretekkel
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség jellemzi
  • Önállóan és csapatban is megállja a helyét

Amit kínálunk:

  • Új kihívások, folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Dinamikus, fiatalos csapat, családias környezet
  • Hosszú távú perspektíva

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Kérjük, csak akkor jelentkezzen az állásra, ha hosszú távra kíván elhelyezkedni. Az állásinterjú részben angol nyelven zajlik majd, ezt kérjük, vedd figyelembe a jelentkezéskor!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Várjuk, bérigény megjelölésével a fényképes szakmai önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.