A Hirschmann nemzetközi viszonylatban is jelentős kommunikáció-elektronikai vállalat, járműantenna-rendszerek, ipari csatlakozók gyártója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Beszállítói-vevői kapcsolattartó

Feladatok:

  • kapcsolattartás külföldi vevőkkel és beszállítókkal,
  • vevői rendelések koordinálása,
  • nyersanyagok, félkészáruk, segéd- és üzemi anyagok beszerzése, szállítási határidők felügyelete,
  • analitikák vezetése, kimutatások készítése,
  • egyéb munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárásaink:

  • jó német- és angol-/francianyelv-tudás,
  • felsőfokú iskolai végzettség,
  • kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • francianyelv-tudás
  • SAP ismeret,
  • termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő feladatok,
  • fiatalos csapat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • multinacionális vállalati környezet,
  • nemzetközi kapcsolatok.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Francia - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával 2019. december 15-ig.