Beszállítói tervező

Hatvani nemzetközi partnercégünk keres új munkatársat beszállítói tervező pozícióban, teljes munkaidőben, első körben augusztus 31-ig (szerződés hosszabbítása fent áll).

Ez a pozíció remek lehetőség, hogy az eddigi gazdasági tanulmányaidat a gyakorlatban is hasznosítsd, napi szinten beleláss egy nemzetközi csapat folyamataiba és munkáddal támogasd a beszerzési folyamatokat, amivel nem utolsó sorban hasznos tapasztalatokra is szert tehetsz.

Feladataid főleg adminisztratív jellegűek lesznek, és emellett kapcsolattartási feladatok is várnak majd rád, angol nyelven.

Az iroda a Hatvanban található, itt csak a betanulás (1-2 hét) fog zajlani, utána otthonról történik a munkavégzés.

A betanulás időszakára igénybe tudod venni a céges busz járatot, amivel a Stadionoktól 45 perc alatt kint vagy a vállalatnál.

Főbb feladatok

  • Szállítók számára a beszerzés megtervezése, az anyagok és alkatrészek határidő szerinti rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Nyersanyag raktárkészlet tervezése;
  • A szállítási logisztika irányítása;
  • Az anyagok kifutási tervezése és végkészletezése;
  • Kiértékelések készítése az anyagok rendelkezésre állásának ellenőrzéséhez;
  • Szállítói értékelés és kapcsolattartás;
  • Számlaadatok ellenőrzése, eltérések kezelése;
  • Selejtezés, illetve leltár során való közreműködés.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Megbízhatóság, elhivatottság;
  • Lelkiismeretes, önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs képesség.

Pályázás során előnyt jelent

  • Német nyelvtudás;
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • Hasznos tapasztalatszerzési lehetőség;
  • Home office lehetőség betanulás után;
  • AYCM Sport kártya.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.