Work Force Kft.

Kedves Minőségügyi Mérnök! Amennyiben Számodra is alapérték a szakmai fejlődés és szeretnél egy kiemelkedő multinacionális cégnél dolgozni, az alábbi hirdetés Neked szól. Győr-Moson-Sopron megyei partnercégünk hazánkban 25 éves múltra tekint vissza. A vállalat fejlődése alakulása óta töretlen. Autóalkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó partnerünk keresi csapatába új kollégáját, mint

Beszállítói Minőségügyi Mérnök

Leendő feladataid:

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén beszállító informálása, reklamációkezelés
  • Beszállított termelési anyagokért való teljes körű felelősség
  • Beszállítói teljesítmények értékelése
  • Válogató / utómunka cégek koordinálása
  • Folyamatoptimalizálás és problémamegoldás,
  • Beszállítói auditok lebonyolítása,
  • Társosztályokkal, gyártással való szoros együttműködés

Amilyen ismeretekkel biztosan rendelkezel:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett, legalább 1-3 év tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez
  • Határozott, proaktív fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Szakmai fejlődés, betanulás tapasztalt kollégától
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, karácsonyi bónusz és albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztési multinacionális munkakörnyezetben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképpel ellátott magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014