Kedves álláskereső! Veszprém megyében található partnercégünk beszállítói minőségügyi mérnök pozícióba keresi tapasztalattal rendelkező és fejlődni vágyó új munkatársát multinacionális környezetbe.

Beszállítói minőségügyi mérnök

pozícióba

Feladataid közé fog tartozni:

  • Új beszállítók minőségügyi ellenőrzése
  • Fejlesztések és beszállítói auditok vezetése
  • Beszállítókkal való megegyezés mérési stratégiákról és módszerekről
  • Minőségbiztosítási szerződések előkészítése és megkötése
  • Minta elemzésekről készült riportok jóváhagyása és továbbítása
  • Hiba esetén elemzési folyamatok lebonyolítása, tervek fejlesztése a beszállítókkal együttműködésben, a későbbi költséghatékonyság és gyorsaság érdekében
  • Panaszkezelés és minőségbiztosítási hibák elhárítása, amelyek a termelést akadályozhatják

Elvárások:

  • Villamosmérnöki, mechatronikai vagy gépészmérnöki képesítés
  • Felsőfokú írásbeli és szóbeli angol és német nyelvtudás
  • 1-3 év tapasztalat a beszállítói minőségbiztosítás területén
  • Minőségbiztosításhoz kapcsolódó képesítés előny
  • Tapasztalat beszállítói auditokban (VDA 6.3) és távolkeleti beszállítókkal való együttműködésben
  • Erős tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Utazási hajlandóság

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Betanulás a svájci anyavállalatnál
  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérlek, küld el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.