Beszállítói Minőségügyi Mérnök gyakornok (WHC0275) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Oroszlány

Partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víz tisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újra hasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak.

Feladatok:

    • Egy globális beszerzési és beszállítói minőségügyi osztály megismerése
    • Beszállítómenedzsment folyamatokban való részvétel
    • Reklamációkezelés, beszállító és elsőminta jóváhagyási folyamatok gyakorlati használata

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Folyamatban lévő mérnöki / műszaki manageri tanulmányok
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
    • Csapatjátékos vagy de képes vagy az önálló munkavégzésre is

Egyéb információ

ALAPOZD MEG A JÖVŐDET MÁR DIÁKKÉNT!

Amit kínálunk

    • Br. 1720 Ft/óra
    • 6-12 hónapos gyakornoki lehetőség
    • Bejárási támogatás
    • Szakmai tapasztalat szerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Oroszlány