Gyártóegység növekedés miatt keresünk megbízónk számára

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (SQA)

pozícióba új munkatársat.

Cégjellemzők:

Fontos számodra, hogy minőségi és kifogástalan alapanyagokkal induljon el a gyártás? Ha te is híve vagy a „nulla hiba” elvnek, és szívügyeden viseled, hogy a beszállítói minőségügyi oldalt, akkor ez a lehetőség NEKED szól!
Ha úgy érzed itt az idő váltanod, nézd meg autóipari partnerem ajánlatát, akik néhány év alatt a világpiacon lélegzetelállító sikert alkottak termékeikkel, ebben a jövő!
Miért érheti meg NEKED ez a lehetőség?

  • Elektromos autókhoz kapcsolódó termékek gyártásával foglalkozhatsz.
  • Világszínvonaló, Európában egyedülálló gyártási technológiában dolgozhatsz.
  • Teljesítményed rendkívül széles és vonzó juttatási csomaggal honorálják.
  • Ha vidéken laksz segítünk téged a költözésben ingyenes szálláslehetőséggel.
  • Itt sosem fogsz unatkozni. Fejlődési lehetőség vár nemzetközi környezetben pörgős és sokoldalú, változatos feladatkörben.

  • Ha mindezekben ömmagadra ismersz és ezekre vágysz, ne habozz JELENTKEZNI! Ragadd meg a jövőt és vegyél részt az elektromos autók forradalmában!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • MIVEL JÁRULSZ HOZZÁ KÖZÖS CÉLJAINK MEGVALÓSÍTÁSÁHOZ:
  • A beszállított alkatrészek minőségének biztosítása az iparági és vállalati szabványoknak megfelelően
  • Minőségi reklamációk kezelése a beszállítóknál, 8D problémamegoldó technika alkalmazása
  • A beszállítói és gyártási minőségi folyamatos értékelése, ellenőrzése
  • Együttműködés a beszerzési részleggel és a beszállítói teljesítmény folyamatos biztosítása
  • Az alkatrész beszerzési döntéseinek előkészítése
  • A potenciális jövőbeli beszállítók értékelése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • TÉGED KERESÜNK QUALITY CSAPATUNKBA, HA ILLENEK RÁD:
  • Legalább 1 évet már dolgoztál beszállítói minőségügyi területen
  • Feladatokat tekintve beszállítókkal való kapcsolattartásban, beszállítói reklamációkezelésben szereztél tapasztalatot
  • Eleketronikai/precíziós gyártásban vagy autóiparban tevékenykedtél
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Angol nyelvtudásod aktív, nem okozna gondot a napi kommunikáció szóban és írásban
  • Nem újak számodra az IATF 16949 és ISO 9001 szabványok
  • Legalább 3 módszert és rendszert alkalmaztál már ezek közül: 8D probléma-megoldás, Ishikawa Diagram, Kaizen, 5S, APQP, PPAP, CP, SPC, 5-Why, PFMEA, folyamat-fejlesztés.
  • Határozottan kommunikálsz és eredményorientált személyiségnek tartod magad
  • Jól tudsz szervezni

Előnyök:

  • Belső auditori vagy beszállítói auditori képesítéssel is rendelkezel
  • Felsőfokú végzettséged mérnöki/műszaki területen szerezted

Munkavégzés helye:

Göd

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas piaci bérezés
  • Irodai munkarend
  • Havi étkezési támogatás
  • Félévente bónusz
  • Ingyenes, kultúrált szállás lehetőség vidékieknek
  • Céges busz vagy bejárási támogatás a közeli településekről
  • Ingyenes és komfortos vállalati buszjáratok (Budapesten 8 megállóhellyel, További települések, ahonnan indulnak járatok: Acsa, Alsópetény, Borsosberény, Csörög, Csörög, Diósjenő, Dunakeszi, Érsekvadkert, Felsőpetény, Fót, Galgagyörk, Galgamácsa, Göd, Gödöllő, Keszeg, Kismaros, Kosd, Mogyoród, Nagymaros, Nagyoroszi, Nézsa, Nógrád, Nógrádsáp, Nőtincs, Őrbottyán, Patak, Penc, Püspökhatvan, Rád, Rétság, Romhány, Szátok, Szendehely, Szob, Sződ, Sződliget, Tereske, Vác, Váchartyán, Váckisújfalu, Vácrátót, Veresegyház, Verőce, Zebegény)
  • Belső képzések
  • Étkezési lehetőség magas minőségben a cégnél

Egyéb információ:

  • Ingyenes vállalati buszokkal megközelíthető Budapest számos pontjáról és Pest megyei településekről. Továbbá autónál bejárási támogatásra van lehetőség.

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar és lehetőleg angol nyelven is Darai Dóra várja.

Kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban? Forduljon hozzám bizalommal a 06-30-557-3215-ös telefonos elérhetőségen!