A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata,
a ZF Hungária Kft.
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Beszállítói háttérfejlesztő mérnök

Feladatok:

  • Közreműködés a beszerzési osztállyal a beszállítók kiválasztásában
  • Beszállítói projektek teljes körű koordinálása
  • Megbeszélések szervezése, lebonyolítása
  • Beszállítói APQP folyamat teljes körű felügyelete és auditok önálló végrehajtása
  • Beszállítói minőségmenedzsment fejlesztése
  • Minőségügyi riportok készítése, beszállítói minőség rendszeres értékelése és elemzése
  • Preventív akciók, javító intézkedések meghatározása a beszállítók bevonásával
  • Részvétel a beszerzési osztály stratégiája meghatározásában
  • Beszállítók helyszíni látogatása, auditálása (VDA 6.3, R@R)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat (minőségirányítás, gyártás, logisztika, műszaki beszerzés vagy folyamattervezés területen)
  • Nemzetközi munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használata
  • Magas szintű kommunikációs, tárgyalási és szervezési készségek
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Auditori végzettség

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Kistályai utca 2.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

ZF Hungária Kft.
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 30 171 9374