A HBPO legfontosabb működési területe teljes járműmodulok - frontmodulok - fejlesztése, gyártása és forgalmazása.

Keresünk kecskeméti üzemünkbe egy

Beszállítófejlesztő minőségügyi szakember / Supplier Quality Assurance

Feladatai:

  • Beszállítókkal kapcsolatos tevékenységek irányítása
  • Beszállítói reklamációk koordinálása, akciók nyomon követése és a kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Beszállítói rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, audit riportok elkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megbeszélések szervezése és levezetése
  • Minőségügyi célok követése, beszállítók rendszeres kiértékelése és osztályozása (PPM, On time shipment)
  • Minőségügyi mérő és mutató számok követése, riportok készítése (KPI, Response time, cost recovery…)
  • Új projektbevezetésben aktív kapcsolat és folyamattámogatás a HBPO Projekt csapattal és érintett beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (befejezett gépészmérnöki és/vagy minőségügyi tanulmányok előnyt jelentenek)
  • 3-5 éves beszállító fejlesztői tapasztalat autóipari környezetben
  • Német és/vagy angol nyelv magas szintű ismerete és használata írásban és szóban egyaránt
  • Autóipari többletkövetelmények és szabványok ismerete IATF 16949
  • Minőségügyi technikák készségszintű ismerete (8D, 5Why, Ishikawa, KAIZEN, LEAN…)
  • Jó problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás
  • Önálló valamint a belső és tárosztályokkal való kooperatív munkavégzés, kreativitás
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Utazásra való hajlandóság
  • SAP ismeret előny (QM modul)