Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Beszállító fejlesztő mérnök

    Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Beszállítói minőség fejlesztési projektek indítása, koordinálása, vezetése;
  • Minőség előtervezési projektek (AQP) indítása, koordinálása, vezetése;
  • Beszállítói preventív auditok szervezése, tartása, a meghozott javító intézkedések nyomonkövetése;
  • Részvétel az eszkalált minőségügyi reklamációk lezárásában;
  • Beszállítói kockázatelemzése végzése;
  • Részvétel az éves stratégia kialakításában és végrehajtásában;
  • A beszállítók teljesítményének folyamatos nyomonkövetése, kiértékelése, a szükséges intézkedések meghozatala és azok végrehajtattatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki irányú tanulmányok (például gépész vagy mechatronika)
  • Legalább 2 éves tapasztalat beszállító fejlesztés területén
  • Projekt vezetési ismeretek
  • Minőségügyi technikák alapos ismerete
  • Kommunikációkészség és elkötelezett vevőközpontú hozzáállás
  • Német és / vagy angol nyelvismeret és utazási hajlandóság
  • Magas szintű MS-Office és SAP ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Csillaghegyi út 37.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beszállító fejlesztő mérnök
  • Rövid pozíció név: Fejlesztőmérnök
  • Hirdető cég: FESTO-AM Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Beszállítói minőség fejlesztési projektek indítása, koordinálása, vezetése; Minőség előtervezési projektek (AQP) indítása, koordinálása, vezetése; Beszállítói preventív auditok szervezése, tartása, a meghozott javító intézkedések nyomonkövetése; Részvétel az eszkalált minőségügyi reklamációk lezárásában; Beszállítói kockázatelemzése végzése; Részvétel az éves stratégia kialakításában és végrehajtásában; A beszállítók teljesítményének folyamatos nyomonkövetése, kiértékelése, a szükséges intézkedések meghozatala és azok végrehajtattatása
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki irányú tanulmányok (például gépész vagy mechatronika) Legalább 2 éves tapasztalat beszállító fejlesztés területén Projekt vezetési ismeretek Minőségügyi technikák alapos ismerete Kommunikációkészség és elkötelezett vevőközpontú hozzáállás Német és / vagy angol nyelvismeret és utazási hajlandóság Magas szintű MS-Office és SAP ismeretek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
Állás, munka még: FESTO-AM Kft.>