Caterpillar Magyarország Zrt.

Az amerikai központú Caterpillar vállalat világ vezető az építési és bányászati gépek, dízel- és gáz üzemű motorok, ipari gázturbinák valamint dízel-elektromos mozdonyok gyártásában.

A magyarországi üzemben földmunkagépek, ásó- és markoló kanalak, tolólapok különböző termékcsaládjainak hegesztett fémszerkezeti gyártása történik

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Beszállító fejlesztő mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • Meglévő beszállítók szolgáltatásainak fejlesztése ( minőség és határidők)
    • Új beszállítók felkutatása
    • A beszállítók auditálása ( hegesztés -,ipari festét-, minőségbiztosítási rendszerek terletén)
    • A logisztikai csapat támogatása anyagellátás és anyagelérhetőség terén
    • A területhez tartozó projektek vezetése
    • NPI/Current Prod: Alkatrészekre vonatkozó APQP és költségekkel kapcsolatos vevői együttműködés
    • ERP rendszer támogatás
    • PPAP engedélyezés, PCN, CAR és eltérések koordinálása
    • Beszállítói kapacitás tervezés
    • Beszállítói problémák megoldása ( NPI, 8D, CAR, PPM...)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki vagy logisztikai felsőfokú végzettség
    • Műszaki beállítottság, műszaki rajz olvasási készség
    • Magabiztos angol nyelvhasználat
    • Projektvezetési tapasztalat
    • Kiemelkedő tárgyalási készség
    • Elemző gondolkodásmód
    • Hasonló munkakörben szerzett min 3 év gyakorlat
    • MS Office alkalmazások ismerete, kiemelkedő Excel felhasználói tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • LEAN/ Six Sigma tudás előny

Amit kínálunk:

    •Piacképes bér

    •Éves bónusz, Cafeteria, vállalati büfé

    •Utazás támogatás

    •Egészségügyi csomag

    •Integrációs program, szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Isaszegi út

Kérjük, hogy jelentkezéskor magyar és angol nyelvű Önéletrajzát is csatolja!