BERUHÁZÁSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a vezető irányításával közreműködik a fejlesztési koncepciók, különböző időtávú tervjavaslatok egységes formában történő összeállításában, az időszakos tervfelülvizsgálatokban, valamint a tervek aktualizálásában,
  • a karbantartási, felújítás és beruházási projektjei tekintetében ellátja a nyilvántartási, adatszolgáltatási és jelentések készítésével kapcsolatos tevékenységet, erről vezetőjének rendszeresen beszámol,
  • a jóváhagyott projekt dokumentumok alapján összefogja a részletes megvalósítási műszaki és pénzügyi ütemtervek kidolgozását. Biztosítja a beruházási okmányok jóváhagyását,
  • koordinálja a költségelőirányzatok elkészítéséhez szükséges műszaki adatbázis tartalmának meghatározását,
  • feladatkörébe utalt projektek vonatkozásában ellátja az építési tevékenységről szóló mindenkori hatályos jogszabályoknak megfelelő műszaki ellenőri tevékenységet, továbbá közreműködik a beruházás megvalósításához kapcsolódó forgalmi, üzemviteli feladatokban,
  • irányítja a műszaki tényadatok gyűjtését, csoportosítását, karbantartását, elemzését és azok archiválását,
  • közreműködik a beruházási, felújítási és karbantartási munkák havi és negyedéves szöveges beszámolóinak elkészítésében. Gondoskodik az egyes szakterületek tájékoztatásáról,
  • munkavégzése során feladata az ISO minőségirányítási rendszerhez kapcsolódó tevékenység végzése, adminisztrálása, az általa ellenőrzött munkáknál a munkavédelmi, titok- és vagyonvédelmi előírások betartása, illetve betartatása.
  • feladatkörében munkaköréhez rendelt szerepköre szerint működteti a MÁV Zrt. vállalatirányítási rendszerét, gondoskodik az INKA rendszerben rögzített adatok naprakészségéről, megfelelőségéről.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú állami iskolai végzettség - villamosmérnök diploma
  • 3 év szakmai gyakorlat.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • precizitás,
  • kreativitás,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • stressz- és konfliktustűrő képesség,
  • rugalmasság,
  • felelősségtudat,
  • szervezőkészség,
  • komplex szemléletmód,
  • önállóság,
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség.

Előnyként értékeljük

  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (TEB és pálya szakszolgálat),
  • műszaki ellenőri vizsga és jogosultság érvényessége a 266/2013 (VII. 11) Korm. Rend szerint.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc, Debrecen

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

2021. április 30.