NKM Földgázhálózati Kft. (NKM NEMZETI KÖZMŰVEK ZRT.)

Beruházási projektmenedzser

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • Gázhálózat építéssel- és rekonstrukcióval kapcsolatos kiviteli tervek és forgalomtechnikai tervek dokumentált véleményezése a megvalósíthatósági (kivitelezési) szempontok figyelembe vételével.
  • Részvétel a kiviteli tervek tervjóváhagyási folyamatában
  • Helyszíni szemle elvégzése és dokumentálása a tervjóváhagyás előtt, ezzel csökkentve a későbbi megvalósíthatósági problémákat.
  • Egyeztetés a kivitelező vállalkozóval a problémás ügyekben.
  • Egyeztetés a tervezővel, az illetékes Önkormányzattal, a forgalomtechnikai tervet jóváhagyó szervezettel.
  • A kivitelezések nyomon követése, a tapasztalatok dokumentálása, hasznosítása a tervjóváhagyás folyamata során.
  • Pályázat újranyitás során a kivitelezői kérdések megválaszolása a tervező bevonásával.

Akit keresünk:

  • Legalább műszaki / közgazdasági szakirányú felsőfokú végzettséggel,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.