Beruházási projekt manager (16-1664)

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

Pest megye

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop

Válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

BERUHÁZÁSI PROJEKT MANAGER

(16-1664)

pozícióba.

Feladatok:

  • A logisztikai beruházás teljes körű vezetése,
  • Ajánlatkérések, tendereztetés, szerződéskötés,
  • Műszaki egyeztetések,
  • A projektben résztvevők munkájának összehangolása,
  • A projekt megvalósulásának felügyelete,
  • Projekt utókövetés.

Elvárások:

  • Többéves tapasztalat logisztikai létesítmények kivitelezésében és beruházásában,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Felsőfokú, műszaki végzettség,

Amit kínálunk:

  • Nagyfokú szakmai önállóság és felelősség,
  • Home-office lehetőség,
  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag,
  • Vállalati gépjármű, laptop, mobiltelefon

A munkavégzés helye: Pest megye

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1664”-es referenciaszám feltüntetésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Pest megye