BECK AND PARTNERS Kft.
Partnercégünk csapatának további bővítése érdekében az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Beruházási Projekt Koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Építőipari beruházások támogatása, koordinálása
  • Kivitelező árajánlatok bekérése, kiértékelése, és a vállalkozói szerződések előkészítése
  • Költség-, és ütemterv készítése
  • Új épületek tervezésében való aktív részvétel
  • Építési folyamatok ellenőrzése, kivitelezői teljesítések mennyiségi és minőségi átvétele, együttműködés a műszaki ellenőrökkel, helyszíni építésvezetőkkel
  • Eseti üzemeltetési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, közműszolgáltatókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú építőipari végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, nagyfokú precizitás, rendszerszemlélet
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Építész-, építőmérnöki vagy műszaki manageri végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Aktív projektek:Raktárcsarnokok építése, Ipari épületek felújítása, Üzlethelyiségek építése, Fit-out kivitelezések
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.