A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

Útfejlesztési Igazgatósága

munkatársakat keres

budapesti és győri munkahelyekre,

határozatlan idejű szerződéssel.

Beruházási mérnök

munkakörbe munkatársat keresünk

Munkaköri feladatai:

  • A projektvezető irányítása, felügyelete mellett részt vesz a közútfejlesztések előkészítése, terveztetése, engedélyeztetése, építtetése során felmerülő feladatok végzésében, a közbeszerzési eljárások és EU pályázatok előkészítésében, a kivitelezési és jótállási idő alatt az építtetői jogok és kötelezettségek képviseletében.
  • Biztosítja a projektmegvalósítás során szükséges adatszolgáltatást, információ­áramlást, a projektek belső kommunikációját.
  • Közreműködik az elkészített létesítmények kezelőknek történő átadásában, a szükséges engedélyek beszerzésében és a műszaki-pénzügyi lezárás folyamatában.

Az általunk keresett munkatárs:

  • felsőfokú műszaki ( építőmérnöki-, településmérnöki-, közlekedésmérnöki-, alap vagy mesterképzési szakon szerzett) végzettséggel rendelkezik
  • jellemző rá a rendszerszemlélet, precizitás, irodai szoftverek ismerete (főként MS Office, esetleg AutoCAD), nagyfokú önállóság, csapatmunkára való készség, továbbá a jó kommunikációs készség
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal.

Előny:

  • beruházói gyakorlat
  • PDE szoftver ismerete
  • EU-s pályázati környezetben szerzett tapasztalat
  • hatósági vagy jogi környezetben szerzett tapasztalat
  • projektmenedzsment ismeretek, tapasztalat
  • kerékpárút tervezésében, építésében szerzett tapasztalat

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • fejlődési lehetőséget
  • versenyképes bért
  • béren kívüli juttatási rendszert

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest

a megjelenéstől számított 4 héten belül a 'Jelentkezem' gombra kattintva a munkakör és telephely megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.