A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba

Beruházási főmunkatárst

Feladatok, amelyek várnak rád

  • INTERSPAR áruházak építésének/meglévő áruházak átépítéseinek projektvezetése, tervezőkkel, kivitelezőkkel kapcsolattartás, kiviteli tervek elkészítésének koordinálása, helyszíni kooperációkon való részvétel, garanciális bejárások megszervezése
  • Projektek műszaki folyamatainak szervezése, adminisztráció vezetése, teljesítések nyomon követése, igazolása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, partnercégekkel, hatóságokkal

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettséget
  • Minimum 2 év kivitelezésben, esetlegesen tervezésben szerzett szakmai tapasztalatot
  • Aktív kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudást
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet (Ms Office, CAD)
  • Kreativitást, önálló munkavégzést, terhelhetőséget és dinamikusságot
  • "B" kategóriás jogosítványt és mobilitást

Előnykényt értékeljük:

  • Műszaki ellenőrzésben szerzett tapasztalatot

Amit kínálunk számodra

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Fiatalos, dinamikus, folyamatosan innovatív megoldásokat kereső csapatot
  • Versenyképes jövedelmet
  • Modern munkaeszközöket és céges autót

    Munkavégzés helye: SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Bicske

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.