Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Ekron Consulting Kft. győri, belvárosi irodájába teljes munkaidős

Beruházás lebonyolító, projektmenedzser

munkatársat keres.

Működési terület:

    Több mint 10 éve működő cégünk évente több milliárd forint értékű beruházás kezelésében működik közre, melyekhez jellemzően állami támogatás bevonása kapcsolódik. Ügyfeleink többségével sok éve tartó kapcsolatot ápolunk. Munkánk során teljes körű, ügyfeleink igényeire szabott kiszolgálásra törekszünk. Folyamatosan alkalmazkodunk a változó szabályozási és technológiai környezethez.

Feladatok:

  • Építési beruházásokhoz szükséges előkészítési, megvalósítási és dokumentációs feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, közbeszerzőkkel, műszaki ellenőrökkel, szakértőkkel.
  • Beruházó részére döntés előkészítés, utólagos értékelés, elemzés készítése.
  • Beruházások megvalósításához szükséges pénzügyi szakmai elemzések, összesítések, jelentések és elszámolások készítése.
  • Személyes, telefonos és email kommunikáció.

Elvárások:

  • Felsősokú, preferáltan gazdasági vagy jogi végzettség
  • Kiváló kommunikációs képességek, hatékony csapatmunka
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség, precizitás
  • Önálló és proaktív munkavégzés
  • Rugalmasság, dinamizmus

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Szakmai tapasztalat pénzügyi, projektmenedzsment vagy beruházásmenedzsment területen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkahelyi telefon és laptop
  • Korszerű munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Fényképes szakmai önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud jelentkezni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Beruházás lebonyolító, projektmenedzser
  • Rövid pozíció név: Beruházás lebonyolító
  • Hirdető cég: Ekron Consulting Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Építési beruházásokhoz szükséges előkészítési, megvalósítási és dokumentációs feladatok ellátása. Kapcsolattartás tervezőkkel, közbeszerzőkkel, műszaki ellenőrökkel, szakértőkkel. Beruházó részére döntés előkészítés, utólagos értékelés, elemzés készítése. Beruházások megvalósításához szükséges pénzügyi szakmai elemzések, összesítések, jelentések és elszámolások készítése. Személyes, telefonos és email kommunikáció.
  • Elvárások: Felsősokú, preferáltan gazdasági vagy jogi végzettség Kiváló kommunikációs képességek, hatékony csapatmunka Jó elemző- és problémamegoldó készség, precizitás Önálló és proaktív munkavégzés Rugalmasság, dinamizmus
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: Ekron Consulting Kft.>