A 30 éves múltra visszatekintő Orgware Kft. saját fejlesztésű,
Humánügyviteli- és bérszámfejtési szoftverét használó ügyfelei szakmai támogatásához keres munkatársat

Bérügyviteli tanácsadó

Főbb feladatok

  • Ügyfeleink részére HR, Bérszámfejtési, TB számfejtési kérdésekkel kapcsolatos tanácsadás, problémamegoldás telefonon, személyesen és elektronikus levelezés útján
  • Segítségnyújtás, tanácsadás a JDolBer Humánügyviteli- és bérszámfejtési szoftverrel kapcsolatosan
  • Ügyfélbejelentések kezelése, adminisztrálása

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Humán, és/vagy társadalombiztosítási, és/vagy bérszámfejtési szakirányú képesítés
  • Humánügyviteli területen szerzett tapasztalat vagy ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfél-orientáltság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előny

  • A JDolBer humánügyviteli rendszer ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

A jelentkezéseket motivációs levél és fényképes önéletrajz megküldésével, fizetési igény megjelölésével várjuk. Kérjük csatolja iskolai végzettségét valamint szakirányú szakmai végzettségét igazoló bizonyítványai másolatát.