Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
WTS Klient Kft.

A WTS Klient a WTS Global nemzetközi tanácsadó hálózatának kizárólagos magyarországi képviselője.

A WTS Global adózás, valamint jogi és számviteli tanácsadás területén működő tanácsadó cégek dinamikusan fejlődő nemzetközi hálózata. Együttműködő partnereivel mintegy 130 országban van jelen.

Bérszámfejtő

Főbb feladatok, munkák:

    • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése
    • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
    • személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése
    • munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása
    • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
    • ügyfelek, munkavállalók kérdéseinek megválaszolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • főiskolai vagy középfokú iskolai végzettség
    • bérügyintézői tapasztalat
    • középfokú angol és/vagy német aktív nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
    • Excel, Word programok magabiztos kezelése
    • precizitás
    • csapatmunka

Amit kínálunk:

    • felelősségteljes munkakör
    • folyamatos továbbfejlődési lehetőség, szakmai és tanulmányi támogatás
    • hosszú távú együttműködés, biztos háttér
    • versenyképes fizetés
    • jól megközelíthető, modern, kulturált munkahely

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1143, BUDAPEST STEFÁNIA út 101-103..

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Önéletrajz

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Bérszámfejtő
  • Rövid pozíció név: Bérszámfejtő
  • Hirdető cég: WTS Klient Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIV. kerület
  • Feladatok: bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása ügyfelek, munkavállalók kérdéseinek megválaszolása
  • Elvárások: főiskolai vagy középfokú iskolai végzettség bérügyintézői tapasztalat középfokú angol és/vagy német aktív nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt Excel, Word programok magabiztos kezelése precizitás csapatmunka
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-19
  • Lejárati dátum: 2018-06-26
Állás, munka még: WTS Klient Kft.>