Komplex gazdasági tanácsadással foglalkozó partnercégünk számára keresünk

Bérszámfejtő

pozícióra munkatársat.

Egy olyan vállalthoz keresünk új kollégát, ahol:

  • átlátható karrier út vár Rád,
  • a szakmai fejlődésedet állandó képzésekkel és a gyakorlati tudás átadásával segítjük,
  • fontos számunkra az ügyfél centrikus szemlélet, hiszünk az emberi értékekben.

Te vagy az emberünk, ha rendelkezel:

  • főiskolai, vagy középfokú iskolai végzettség
  • legalább 2 év bérügyintézői tapasztalat
  • középfokú angol és/vagy német aktív nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Excel, Word programok magabiztos ismerete
  • precizitás
  • csapatmunka

A feladataid a következők lennének:

  • teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés (min. 300-400 fő),
  • folyamatos kapcsolattartás a külső partnercégekkel,
  • bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése (hatóságok és ügyfelek felé).
  • munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • ügyfelek, munkavállalók kérdéseinek megválaszolása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • TB-ügyintézői tapasztalat

Milyen feladatok várnak?

  • felelősségteljes munkakör, változatos, kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos továbbfejlődési lehetőség
  • szakmai, tanulmányi és nyelvoktatási támogatás
  • cafeteria
  • modern iroda a Városliget mellett

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1143 Budapest

Jelentkezz bátran, szívesen mesélünk még a lehetőségről!