SZINGA-Sport Kft.

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

A Playersroom üzlethálózat 1989-ben alakult és jelenleg közel 100 üzletet üzemeltet Magyarországon, mellyel több, mint 500 embernek ad munkát. Küldetésünk, hogy a Playersroom, Playmax, Sportfactory és Dorko üzletek Magyarország legjobb cipő és ruházati kis és nagykereskedelme legyen, ikonikus márkákkal. Célunk, hogy üzleteinkben mindig az adott pillanat legnépszerűbb és legkeresettebb divat és sport márkák legjobb termékeit áruljuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • havi bérszámfejtés, főkönyvi feladások elkészítése
  • TB ügyintézés (kifizetőhelyi feladatok)
  •  Beérkező táppénzek kezelése
  • CSED, GYED ellátások rögzítése és a hozzá tartózó adminisztrációk elvégzése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Ellátások elszámolása, statisztikai jelentés készítés
  • Lejáró ellátások figyelemmel kísérése, értesítések kiküldése

  • adó- és járulékbevallások készítése, adatszolgáltatás
  • munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása
  • a munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • éves zárási feladatok ellátása
  • fejlesztésekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-6 éves bérszámfejtői szakmai gyakorlat
  • magabiztos  excel tudás
  • TB ügyintéző végzettség
  • ügyfélközpontúság
  • rendszerszemlélettel
  • jó problémamegoldó képesség
  • szakmai igényesség, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kifizetőhelyi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali hosszú távú karrierlehetőséget
  • Fiatalos és motivált csapatot
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes bérezést és juttatásokat
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1038 Budapest, Tündérliget utca 2.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megadásával lehet.