Multiservice Kft.

Több, mint 20 éves szakmai tapasztalattal és folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkező könyvelő- és bérszámfejtő iroda keresi új munkatársát, XIII. kerületi munkahelyre.

Bérszámfejtő, tb-ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

    • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése,
    • Bérelszámolás, bérszámfejtés (bérek és egyéb juttatások teljeskörű számfejtése és előkészítése elektronikus utaláshoz)
    • Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése, dokumentumok kezelése,
    • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával,
    • Letiltások, családi-, adó- és személyi kedvezmények rögzítése,
    • Munkáltatói igazolások kitöltése,
    • Jelenléti ívek összesítése,
    • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása,
    • Pótlékok meghatározása és elszámolása,
    • Havi adó-és járulék bevallások elkészítése,
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
    • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP).

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett tapasztalat, ( pályakezdők, vagy nyugdíjasok jelentkezését is várjuk)
    • Szakirányú végzettség,
    • Jó kommunikációs készség,
    • Magas szintű precizitás,
    • Felelősségteljes, határidő-érzékeny, megbízható munkavégzés,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • NEXON program ismerete
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet,
    • Versenyképes jövedelem,
    • Hosszútávú munkalehetőség,
    • Szakirányú képzések támogatása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Kassák Lajos utca

Fényképes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével