MERKAPT Zrt.

Bérszámfejtő - tb ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

    • havi bérszámfejtés
    • társadalombiztosítási ellátások számfejtésének előkészítése
    • munkavállalók be- és kiléptetése,
    • szerződések, munkaköri leírások egyéb dokumentumok előkészítése,
    • hatósági adatszolgáltatás, ellenőrzésekben közreműködés,
    • 08-as, 01-es bevallás elkészítése,
    • egyéb adminisztratív feladatok ellátása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • bér, tb. ügyintézői képesítés,
    • a magyar számviteli és adótörvények ismerete,
    • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret,
    • Együttműködésre és csapatmunkára való készség,
    • Precíz, pontos, rendezett munkavégzés, átlátható igényes munka.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

    • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
    • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
    • versenyképes, stabil jövedelem,
    • folyamatos szakmai fejlődés,

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Maglódi út 14.

Jelentkezés: önéletrajz megküldésével, fizetési igény megjelölésével.