Bérszámfejtő, TB ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Dinamikusan növekvő, sikeres csapatunkba keressük új munkatársunkat:
  • Bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása, valamint munkaügyhöz kapcsolódó adatok és dokumentumok pontos és naprakész vezetése
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria) kezelése, elszámolása
  • Alkalmi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • Kölcsönzött munkaerővel kapcsolatos ügyintézés
  • Adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése a hatóságok részére
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Sikeres ügyfeleinkhez méltó szakmaiság és igényesség
  • Csapatban való együttműködés és önálló precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • Angol, német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Novitax program használatában szerzett jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Lehetőség a folyamatos tanulásra, fejlődésre, szakmai előrelépésre
  • Vonzó jövedelem csomag, bónusz lehetőségekkel

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1114 Budapest, Bartók Béla út 21. I/3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.