KEROX Kft.
  • A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

    Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre munkatársat keresünk.

  • Csatlakozz hozzánk

    Bérszámfejtő, tb/ munkaügyi ügyintéző

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • teljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása
      • bérfeladások elkészítése, adóbevallásokhoz adatátvitel előkészítése
      • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
      • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
      • munkaügyi nyilvántartások vezetése
      • a munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi és tb ügyintézés
      • rendszeres és nem rendszeres bérelemek, egyéb juttatások elszámolása
      • belső és külső adatszolgáltatási igények kielégítésében való részvétel
      • jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész szinten tartása és alkalmazása a munkaügyi feladatok végrehajtása során
      • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • szakirányú végzettség, középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés
      • legalább 5 éves bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat
      • vonatkozó (TB, adó, munkajogi) jogszabályok naprakész ismerete
      • az MsOffice (Word, Excel) magabiztos használata
      • megbízható, precíz munkavégzés
      • csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
      • NexonBér program magabiztos felhasználói ismerete

    Amit kínálunk:

      • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
      • színvonalas munkahelyi környezet
      • versenyképes juttatás, teljes munkaidős állás
      • felelősségteljes, komplex feladatkör
      • fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel rendszeres biztosítása

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2038 Sóskút, Kerox utca

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.