CSEPEL METALL KFT.
  • A Csepel Metall Kft. piacvezető Magyarországon és a régióban az egyedi lemez- és gömbgrafitos öntvények készítésében.

    Csapatunkba keresünk új kollégát

  • Bérszámfejtő, tb- és munkaügyi ügyintéző

    Feladatok:

      Teljeskörű bérszámfejtési feladatok

      Munkaügyi feladatok ellátása(be-kijelentés), dolgozókkal való kapcsolattartás, munkaügyi nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása

      Bevallások elkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

      Felhasználói szintű MS Office ismeret

      Alapos, precíz munkavégzés

      Együttmüködési készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      MaXsoft Wizuál Bér program ismerete

    Amit kínálunk:

      Versenyképes fizetés

      Tanulás-fejlődés lehetősége

      Hosszú távú munkalehetőség

      Rugalmas munkaidő

      Szállás biztosítása vidéki jelentkező esetén

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest

    Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.