Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Pensum Group Kft
  • A Pensum Group Kft. több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a humánerőforrás szolgáltatás területén. Jelenleg a piac meghatározó tényezője Ausztriában, Németországban és Magyarországon egyaránt. A folyamatosan növekvő partnerigények kielégítése miatt saját csapatába keres bérszámfejtőt, tb. ügyintézőt!

  • Bérszámfejtő

    Főbb feladatok, munkák:

      Teljes körű bérszámfejtés, tb. ügyintézés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      – bér-ügyintéző és tb. ügyintézői végzettség
      – 1-2 év releváns tapasztalat
      – naprakész jogszabályi ismeretek
      – tud csapatban és önállóan is dolgozni
      – pontosság, határidő érzékenység

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      – kifizetőhelyi ügyintézői gyakorlat
      – munkaügyi ismeretek
      NEXONBér program felhasználói szintű ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • HR adminisztráció
    • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1066 Budapest, Mozsár utca 16.

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Bérszámfejtő
    • Rövid pozíció név: Bérszámfejtő
    • Hirdető cég: Pensum Group Kft
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: VI. kerület
    • Feladatok: Teljes körű bérszámfejtés, tb. ügyintézés
    • Elvárások: – bér-ügyintéző és tb. ügyintézői végzettség– 1-2 év releváns tapasztalat– naprakész jogszabályi ismeretek– tud csapatban és önállóan is dolgozni– pontosság, határidő érzékenység
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-04-24
    • Lejárati dátum: 2018-05-15
    Állás, munka még: Pensum Group Kft>