Bérszámfejtő

Partnerünk az Amerikai Egyesült Államokban és Magyarországon akkreditált budapesti székhelyű felsőoktatási intézmény, amely posztgraduális képzést nyújt a társadalomtudományok, a bölcsészettudományok, a közgazdaságtudomány és a jogtudomány terén.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtés teljes körű ellátása NEXON bérszámfejtő programmal
  • A kb 800 fős dolgozói létszám bérszámfejtésében való aktív részvétel
  • Havi bérszámfejtés elkészítése a dolgozói csoport részére
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Szükség esetén részvétel a külföldi bérszámfejtéshez kapcsolódó adminisztrációban
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves munkatapasztalat NEXON bérszámfejtésben
  • A NexonTime ismerete, és aktív használata
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Határidők tartása és pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Motiváló alapbér
  • Különböző biztosítások (egészségbiztosítás, nyugdíjbiztosítás) Étkezési hozzájárulás
  • Home Office
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  •  Nemzetközi környezet
  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.