Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben.
Ideális jelöltünket gödi gyárunk HR csapatába várjuk.

Bérszámfejtő koordinátor

Feladatok:

  • kapcsolattartás a külső bérszámfejtő vállalattal,
  • havi és hó közi bérszámfejtéshez szükséges időadatok és juttatások előkészítése, ellenőrzése és továbbítása a bérszámfejtő cég felé,
  • jelenléti nyilvántartó rendszer kezelése,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, be- és kijelentéssel kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • ügyfélszolgálati tevékenység ellátása a munkavállalók részére,
  • kapcsolattartás vezetőkkel, adminisztrátorokkal a jelenléti rendszer és a számfejtés vonatkozásában,
  • területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése,
  • rendszeres és eseti adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, bérügyintézői szakképesítés,
  • bérszámfejtési területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • jelenléti nyilvántartó rendszer kezelésében szerzett jártasság,
  • középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban,
  • munka törvénykönyve alapos ismerete,
  • MS Office és kiváló Excel ismeretek,
  • pontosság, precizitás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil, nemzetközi háttér,
  • ingyenes vállalti busz / bejárás támogatása,
  • folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2132 Göd, Ipartelep hrsz., 6901

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.