Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapest II. kerületében működő több mint 16 éves múlttal rendelkező könyvelőirodánkba
keresünk főállásban

Bérszámfejtő

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • cégek teljes körű bérszámfejtése, kapcsolódó analitikák vezetése
  • be- és kiléptetéssel kapcsolatos munkáltatói feladatok ellátása
  • bejelentések, bevallások elküldése NAV felé
  • havi, negyedéves és éves statisztikák elkészítése
  • év végi szja bevallások elkészítése
  • egyéb munkaüggyel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • bérszámfejtési gyakorlat
  • jogszabályok naprakész ismerete
  • pontosság, precizitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • csapatmunkára való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség,
  • Novitax program ismerete
  • TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat
  • könyvelő irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (SZJA pénz + karácsonyi prémium)
  • fejlődési lehetőség
  • zöldövezeti munkahely

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Hűvösvölgyi út 27.

Az önéletrajzokat a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Keller Consult Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Bérszámfejtő
  • Rövid pozíció név: Bérszámfejtő
  • Hirdető cég: Keller Consult Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: cégek teljes körű bérszámfejtése, kapcsolódó analitikák vezetése be- és kiléptetéssel kapcsolatos munkáltatói feladatok ellátása bejelentések, bevallások elküldése NAV felé havi, negyedéves és éves statisztikák elkészítése év végi szja bevallások elkészítése egyéb munkaüggyel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Elvárások: bérszámfejtési gyakorlat jogszabályok naprakész ismerete pontosság, precizitás felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel) önálló munkavégzésre való képesség csapatmunkára való hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19